Szukam konsultacji odnośnie grafiki

Warszawa

 • Budżet zlecenia: 50.00
 • Do końca pozostało: 0
 • Liczba zgłoszeń: 1
 • Praca zdalna: Tak

Szukam osób, które wejdą na stronę sklepu http://dlaniepelnosprawnych.pl i ocenią swoim okiem, co graficznie można by poprawić, głównie na stronie głównej, ale nie tylko, a także przedstawią swoje propozycje i budżet wykonania zmiany.

Poniżej przedstawiam opis sklepu aby łatwiej było Wam spojrzeć pod jakim kątem patrzeć na zmianę grafiki:

Chciałbym ogłosić otwarcie w Internecie nowego sklepu internetowego na polskim rynku dlaniepelnosprawnych.pl

Dziś po prawie dwóch miesiącach przygotowań chcemy ogłosić otwarcie w sieci nowego sklepu z poręczami do łazienek dla niepełnosprawnych ruchowo http://dlaniepelnosprawnych.pl

Witamy w sklepie internetowym https://DlaNiepelnosprawnych.pl - producenta poręczy, siedzisk i krzesełek montowanych w toaletach dla osób niepełnosprawnych, oograniczonej sprawności ruchowej lub ludzi starszych mających problem z poruszaniem się, bądź dla osób w czasie rekonwalescencji po wypadkach czy innych urazach.

Nasz asortyment służy pomocą i rozwiązuje problemy w użytkowaniu toalety dzięki tym udogodnieniom.

Posiadamy ponad 20 letnie doświadczenie w produkcji tego typu armatury.

Uchwyty i krzesełka mają zastosowanie w łazienkach w budynkach użyteczności publicznej: szpitale, baseny, biblioteki, uniwersytety, ośrodki sportowe, centra handlowe, hotele, kina czy w firmach, jak również w domu.

Nasze poręcze charakteryzują się bardzo dużą wytrzymałością oraz długim czasem bezpiecznego użytkowania i są w stu procentach dostosowane do wózków inwalidzkich.

Tanie i ekonomiczne to jedne z zalet naszej oferty. Produkty nasze posiadają wszystkie wymagane atesty, certyfikaty, oraz są wpisane jako wyrób medyczny. Stawiamy zarówno na ich estetyczny wygląd, przystępne ceny, funkcjonalność oraz eleganckie wkomponowanie takich elementów w aranżację i Design łazienki. Dbamy o to, aby oferowane przez nas poręcze dla niepełnosprawnych były produktami jak najwyższej jakości. Projekty są tworzone z myślą o funkcjonalności użytkowników, a nie na potrzeby wymysłów architektów. Wszystkie nasze pochwyty dla niepełnosprawnych są produktem tylko i wyłącznie polskim i podlegają ścisłej kontroli jakości.

Standardowo są one wykonane z różnych typów materiałów: stal nierdzewna typu AISI 304 (nie mylić ze stalą 316), kwasoodporna polerowana na połysk jak i o wykończeniu matowym. Taki rodzaj zastosowanej stali zapewnia wysoki komfort zarówno w użytkowaniu, bezpieczeństwie jak i w łatwości konserwacji.

Posiadamy również w ofercie uchwyty stalowe malowane na kolor biały. Odporna na odpryski powłoka oraz podkład zabezpieczającystanowią trwałą ochronę przed rdzą oraz korozją.

Różnorodność stylistyki, wymiarów oraz wykończeń daje nam dużą swobodę w doborze najodpowiedniejszego rozwiązania dla klienta. Gwarantujemy pewność jakości wykonania dostosowaną do standardowych wymogów rynkowych. Długa żywotność naszych poręczy i siedzisk dla osób niepełnosprawnych, estetyczne wykonanie i przede wszystkim funkcjonalność to zalety które wyróżniają nas na rynku. Ważną zaletą naszych poręczy jest fakt, iż są pokryte powłoką antybakteryjną i są łatwe w utrzymaniu czystości.

Zestaw montażowy do pochwytów dla osób niepełnosprawnych stanowią: podkładki silikonowe, śruby, kołki, oraz wykończeniowe zaślepki.

Nasza firma daję 100 procentową gwarancję bezpieczeństwa. W naszym kraju zaufało nam już ponad kilka tysięcy klientów. Gwarantujemy stały dostęp do naszych poręczy.

Sam sklep został przemyślanie skonstruowany, tak aby klient mógłszybko znaleźć, to czego szuka. Filtry zamieszczone po lewej stronie sklepu pozwalają przefiltrować poręczę pod względem materiału z którego zostały stworzone, wykończenia, rodzaju, średnicy rury czy miejsca montowania.

Występują też sekcje nowości, promocji, produktów polecanych i ostatnio przeglądanych towarów.

Mamy nadzieję, że sklep przyczyni się do polepszenia warunków przebywania osób starszych czy ograniczonych ruchowo w miejscach publicznych.

Z poważaniem

DlaNiepelnosprawnych.pl

Propozycja wykonania zlecenia

Dane właściciela ogłoszenia
 • Ocen pozytywnych: 0 / 0 (0%)
 • Terminowość:
 • Jakość:
 • Cena:
 • Komunikacja:
 • Ilość ostrzeżeń: 0

Opcje

Zgłoszenia

Data zgłoszenia Nazwa firmy
 • 2017-12-02 13:06:59 Szymon Szulc brak ocen
Dotacje na innowacje
dotacje na innowacje